Πίνακες Δεκτών – Μη Δεκτών Υποψηφίων ανά σχολική μονάδα για τη διαδικασία επιλογής Υποδιευθυντών/ντριών των επιμέρους δομών σε Σωφρονιστικά Καταστήματα και στο Ίδρυμα Αγωγής Ανηλίκων Αρρένων Βόλου της Δ.Π.Ε. Μαγνησίας

Η Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μαγνησίας ανακοινώνει τους Πίνακες Δεκτών ανά σχολική μονάδα για τη διαδικασία επιλογής Υποδιευθυντών/ντριών των επιμέρους δομών σε Σωφρονιστικά Καταστήματα και στο Ίδρυμα Αγωγής Ανηλίκων Αρρένων Βόλου της Δ.Π.Ε. Μαγνησίας, κατ΄ εφαρμογή του άρθρου 2 της με αρ 131397/Κ1/15-11-2023 (ΦΕΚ 6675/Β΄) Υ.Α., όπως καταρτίστηκαν με την υπ’ αριθμ. 42/20-12-2023 Πράξη του Τοπικού Συμβουλίου Επιλογής και κοινοποιήθηκαν στο Τμήμα Γ΄ Προσωπικού της Διεύθυνσης.

Δεν καταρτίστηκε Πίνακας  Μη Δεκτών  Υποψηφίων καθώς  δεν υπήρξαν αιτήσεις υποψηφίων που απορρίφθηκαν.

Οι υποψήφιοι μπορούν να υποβάλλουν έγγραφη ένσταση κατά των πινάκων στην ηλεκτρονική διεύθυνση (pyspe@dipe.mag.sch.gr), σύμφωνα με την προαναφερόμενη διάταξη, εντός τριών (3) εργάσιμων ημερών από την επόμενη ημέρα της ανάρτησής τους,

από Πέμπτη 21 Δεκεμβρίου 2023 έως Τετάρτη 27 Δεκεμβρίου 2023 και ώρα 14.00,