Ανακοίνωση Αναπροσαρμοσμένων Πινάκων Δεκτών Υποψηφίων ανά σχολική μονάδα για τη διαδικασία επιλογής Υποδιευθυντών/ντριών των επιμέρους δομών σε Σωφρονιστικά Καταστήματα και στο Ίδρυμα Αγωγής Ανηλίκων Αρρένων Βόλου της Δ.Π.Ε. Μαγνησίας

Η Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μαγνησίας ανακοινώνει τους Αναπροσαρμοσμένους Πίνακες Δεκτών ανά σχολική μονάδα για τη διαδικασία επιλογής Υποδιευθυντών/ντριών των επιμέρους δομών σε Σωφρονιστικά Καταστήματα και στο Ίδρυμα Αγωγής Ανηλίκων Αρρένων Βόλου της Δ.Π.Ε. Μαγνησίας, κατ΄ εφαρμογή της παρ. 3 του άρθρου 2 της με αρ 131397/Κ1/15-11-2023 (ΦΕΚ 6675/Β΄) Υ.Α., όπως καταρτίστηκαν με την υπ’ αριθμ. 43/28-12-2023 Πράξη του Τοπικού Συμβουλίου Επιλογής και κοινοποιήθηκαν στο Τμήμα Γ΄ Προσωπικού της Διεύθυνσης.

(Επισημαίνεται ότι οι Πίνακες Δεκτών υποψήφιων Υποδιευθυντών/ντριών παρέμειναν αμετάβλητοι, καθώς δεν υποβλήθηκε καμία ένσταση προς το Τοπικό Συμβούλιο Επιλογής Π.Ε. Μαγνησίας).