Πρόσκληση νεοδιόριστων εκπαιδευτικών κλάδων ΠΕ08, ΠΕ91, ΠΕ60 και ΠΕ70 που βρίσκονται στη Διάθεση του ΠΥΣΠΕ Μαγνησίας για υποβολή αίτησης-δήλωσης προσωρινής τοποθέτησης για το σχολικό έτος 2021-22

Από τη Διεύθυνση Πρωτοβάθμιας Εκπαίδευσης Μαγνησίας καλούνται οι νεοδιόριστοι εκπαιδευτικοί  κλάδων ΠΕ08, ΠΕ91, ΠΕ60 και ΠΕ70 που βρίσκονται στη διάθεση του ΠΥΣΠΕ, να υποβάλουν αίτηση – δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων για λειτουργική τοποθέτηση από Τρίτη 17  Αυγούστου  έως και  Πέμπτη 19 Αυγούστου 2021 και ώρα 12.00 μ.μ.

Η αίτηση-δήλωση τοποθέτησης θα αποσταλεί με ηλεκτρονικό ταχυδρομείο στο mail@dipe.mag.sch.gr και πρέπει να συνοδεύεται από τα σχετικά πρόσφατα δικαιολογητικά (Πιστοποιητικό Οικογενειακής κατάστασης, Πιστοποιητικό εντοπιότητας, Βεβαίωση συνυπηρέτησης κτλ).